SEZNAM klíčových slov

Ve fondu je 756 publikací

Publikace

Zobrazit
Hospodářské dějiny
Název: Hospodářské dějiny
Autor:
Klíčová slova: historický výzkum, Písecký
Typ publikace: článek
Rok vydání: 1914
   
Abstrakt:

Krátký článek upozorňující na nutnost vést historické zápisy pro budoucí generace, aby se mohly poučit z vývoje jak historického, tak hospodářského. Autor apeluje na Zemskou a Hypoteční banku, aby s pomocí Národohospodářského ústavu tyto kroniky vedly.

Zezulka Stanislav

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání