SEZNAM klíčových slov

Ve fondu je 756 publikací

Publikace

Zobrazit
Jak čeliti nezaměstnanosti?
Název: Jak čeliti nezaměstnanosti?
Autor:
Klíčová slova: hospodářská opatření, nezaměstnanost, praktická doporučení pro budoucí ekonomický růst
Typ publikace: článek
Rok vydání: 1938
   
Abstrakt:

Tato práce je velmi komplexním výstupem kolektivu prakticky orientovaných autorů a byla sepsána na žádost ministerstva sociální péče. Popisuje provázanost fenoménu nezaměstnanosti s ostatními ekonomickými jevy a přináší detailně popsané nástroje, kterými je možno ovlivnit míru nezaměstnanosti.

(Musil Jiří)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání