SEZNAM klíčových slov

Ve fondu je 756 publikací

Publikace

Zobrazit
Zprávy - Dr. Josef Hlávka
Název: Zprávy - Dr. Josef Hlávka
Autor:
Klíčová slova: filantrop, Hlávka Josef, mecenáš
Typ publikace: článek
Rok vydání: 1908
   
Abstrakt:

Zpráva o úmrtí Dr. Josefa Hlávky dne 11. března 1908 (narodil se 15. února 1831). Dožil se 77 let. Působil jako mecenáš, který nežádal nic, ale národu dával všechno. Byl příkladný ve všem, co dělal. Byl student, vzdělanec, podnikatel, vlastenec, obětavý mecenáš a neúnavný bojovník, když šlo o vymáhání prospěchů pro náš národ a kulturní pokrok.

(Rybová Lucie)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání