SEZNAM klíčových slov

Ve fondu je 756 publikací

Publikace

Zobrazit
Poradní sbor ve věcech peněžnictví a ústřední smírčí orgán
Název: Poradní sbor ve věcech peněžnictví a ústřední smírčí orgán
Autor:
Klíčová slova: hospodářská krize, poradní sbor, ústřední smírčí orgán
Typ publikace: kniha
Rok vydání: 1937
   
Abstrakt:

Projevy na valném shromáždění členů, konaném dne 20. listopadu 1937. Přehled činnosti obou orgánů za období 1933-1937. Působnost Poradního sboru ve věcech peněžnictví se vztahovala na zásadní a obecné otázky soutěže v peněžnictví, zatímco Ústřední  smírčí orgán peněžnictví projednával individuální stížnosti, týkající se nekalé soutěže ve věcech peněžních a bankovních, posudky vyžádané politickými úřady pro porušení úrokových norem.
Ústřední smírčí orgán peněžnictví jako autonomní vrcholná organizace peněžnictví a bankovnictví byl ustaven v r. 1928. Poslání Poradního sboru bylo vymezeno zákonem č. 54/1932, a dále upřesněno zákonem č. 44/1933. Vedení obou orgánů bylo společné...

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání