Zahraniční tržba Ruska r. 1902

Autor: Hlaváček, František
Typ: článek
Klíčová slova: Rusko, tržba
Bibliografický záznam: HLAVÁČEK, František. Zahraniční tržba Ruska r. 1902. Obzor národohospodářský VIII. (1903). Praha:J. Otto. 1903, roč. VIII. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1903
Ročník: VIII.
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Krátký článek obsahující velké množství statistických dat a srovnávání jednotlivých let z hlediska vývozu a dovozu Ruska. Autor interpretuje některá data i z pohledu událostí, které k těmto výsledkům vedly.
Článek se spíše hodí pro zájemce o hospodářskou historii v Rusku. Z pohledu ekonomie a národního hospodářství toho tento článek mnoho nenabízí.

Týř Pavel

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání