Věda v politice a politika ve vědě - můj spor s posl. drem Frankem

Autor: Engliš, Karel
Typ: kniha
Klíčová slova: věda
Bibliografický záznam: ENGLIŠ, Karel. Věda v politice a politika ve vědě - můj spor s posl. drem Frankem. Praha:J. Otto společnost s.r.o. v Praze. 1927, s. 72. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto společnost s.r.o. v Praze
Rok: 1927
Rozsah stran: 72
Dostupnost v BE: Náhled ke stažení, plný text v Mediatéce CIKS VŠE

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání