O osmihodinné době pracovní

Autor: Špaček, Stanislav
Typ: článek
Klíčová slova: osmihodinová pracovní doba, pracovní doba
Bibliografický záznam: ŠPAČEK, Stanislav. O osmihodinné době pracovní. Obzor národohospodářský XXIV. (1919). Praha:J. Otto. 1919, roč. XXIV., s. s. 27-31, 65-70. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1919
Ročník: XXIV.
Rozsah stran: s. 27-31, 65-70.
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Autor se zabývá otázkou, zda by osmihodinová pracovní doba neměla být upravována podle náročnosti práce, protože  se stává stále více mechanickou a na pracovníka jsou kladeny stále větší požadavky.

(Sobotková Kateřina)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání