O hospodářský plán

Autor: Verunáč, Václav
Typ: kniha
Klíčová slova: Hospodářský plán, hospodářský program, plánovité hospodářství, zákon o národním hospodářském plánování
Bibliografický záznam: VERUNÁČ, Václav. O hospodářský plán. Praha:ČIN. 1933, s. 15. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: ČIN
Rok: 1933
Rozsah stran: 15
Dostupnost v BE: Náhled ke stažení

Abstrakt:

Autor se v knize zabývá hospodářstvím Československa. V úvodu objasňuje pojmy plánovité hospodářství, hospodářský plán, hospodářský program, které v díle používá. Popisuje hospodářskou situaci v Německu, Sovětském svazu, Itálii a Spojených státech severoamerických. Představuje jednotlivé myšlenky hospodářského plánu v Československu i návrh zákona o národním hospodářském plánování, který z nich vznikl.

(Kopecká Lenka)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání