Zahraniční obchod Československa a jeho budoucnost

Autor: Uhlig, Karel
Typ: článek
Klíčová slova: aktivní bilance, měření hodnotou, pasivní bilance
Bibliografický záznam: UHLIG, Karel. Zahraniční obchod Československa a jeho budoucnost. Obzor národohospodářský XLI. (1936). Praha: Pražská akciová tiskárna. 1936, roč. XLI., s. s. 73-87. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: Pražská akciová tiskárna
Rok: 1936
Ročník: XLI.
Rozsah stran: s. 73-87
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Pojednává o nutnosti vývozu a porovnává zahraniční obchod před a po válce. Zahraniční obchod pomáhá k hospodářské nezávislosti státu.

(Slezáková Kateřina)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání