Vánoční výstava v umělecko-průmyslovém muzeu obchodní a živnostenské komory pražské

Autor: Borovský, František Adolf
Typ: článek
Klíčová slova: umělecký průmysl, výstava
Bibliografický záznam: BOROVSKÝ, František Adolf. Vánoční výstava v umělecko-průmyslovém muzeu obchodní a živnostenské komory pražské. Obzor národohospodářský V. (1900). Praha:J. Otto. 1900, roč. V. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1900
Ročník: V.
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Popis a vyjmenování vystavovatelů a jejich nejzajímavějších výrobků na pražské výstavě.Jedná se o vcelku detailní popis všech tehdejších novinek v oboru uměleckého průmyslu.

Koudelka Tomáš

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání