K padesátiletému jubileu král. české hospodářské akademie v Táboře

Autor: Schindler, Emanuel
Typ: článek
Klíčová slova: hospodářská akademie v Táboře, výročí
Bibliografický záznam: SCHINDLER, Emanuel. K padesátiletému jubileu král. české hospodářské akademie v Táboře. Obzor národohospodářský XXII. (1917). Praha:J. Otto. 1917, roč. XXII., s. s. 34-39. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1917
Ročník: XXII.
Rozsah stran: s. 34-39
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Postačující anotaci podává sám autor v následující citaci: „… omezím se v podstatě na to, že vytknu hlavní etapy vývoje organisace ústavu co do cíle studijního, doby studijní a podmínek vstupu.“  (Schindler, s. 34) A právě tak je článek sepsán.

(Olekšák Petr)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání