Finanční klausule mírových smluv a jejich význam pro naši republiku

Autor: Drachovský, Josef
Typ: článek
Klíčová slova: mezinárodní finance, mírové smlouvy, Versailleská mírová smlouva
Bibliografický záznam: DRACHOVSKÝ, Josef. Finanční klausule mírových smluv a jejich význam pro naši republiku. Obzor národohospodářský XXV. (1920). Praha:J. Otto. 1920, roč. XXV., s. s. 15-20, 59-64. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1920
Ročník: XXV.
Rozsah stran: s. 15-20, 59-64.
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

V tomto článku se profesor zabývá finančními smlouvami podepsanými ve Versailles, jejich obsahem a jednotlivými dluhy, které smlouvy řeší.

(Sobotková Kateřina)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání