Vývoj hnutí dělnického v Rakousku

Autor: Gruber, Josef
Typ: článek
Klíčová slova: dělnictvo, hnutí, Rakousko
Bibliografický záznam: GRUBER, Josef. Vývoj hnutí dělnického v Rakousku. Obzor národohospodářský III. (1898). Praha:J. Otto. 1898, roč. III. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1898
Ročník: III.
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Tento ne příliš dlouhý článek obsahuje veliké množství informací převážně historického rázu, které se vztahují k dělnickému hnutí v Rakousku, a to nejen k jeho vývoji, ale i k problémům, se kterými se muselo toto hnutí vypořádávat.
Historický obrázek vývoje dělnického hnutí autor vykresluje do velkých podrobností, takže kdo nehledá podrobné informace spojené s tímto tématem, toho tento článek příliš nezaujme, ale pro ty co se chtějí dozvědět podrobně co, jak, kde, kdo je tento článek ušitý přímo na míru.

Týř Pavel

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání